15.4 C
Brno
Čtvrtek, 23 března, 2023
DomůRady a NávodyStylové luxusní lampy, které vám budou závidět!

Stylové luxusní lampy, které vám budou závidět!

Date:

Nenechte si ujít

Odlišit text od umělé inteligence a od člověka je stále obtížnější.

Zatím neznámo, kdy se podobný nástroj dostane do praxe. Společnost...

Toyota se vodíku nevzdává.

Zatímco jeden prototyp využívá palivové články k získání energie...

Používání služeb katastru se starším občanským v roce 2023 nebude možné.

Dostupné bude jen dočasné řešení pro vybrané služby. Používání elektronických...

EU schválila SR státní pomoc za 250 milionů. eur pro energeticky náročné společnosti

Komise posuzovala opatření podle pravidel EU o státní podpoře,...

Děti nepotřebují jen dynamické sporty, jóga je užitečný trend i pro nejmenší

Díky populárnímu cvičení se naučí poznávat sebe i okolní...
- Komerční sdělení -časopis

Každá z nás chce mít v bytě něco výjimečného. Zvlášť, pokud to může stát někde na viditelném místě i pro návštěvu. Takovým ideálním místem je obývací pokoj, který se neobejde bez praktického osvětlovacího doplňku, jakým je lampa. To, že může být opravdu výjimečná, netradiční, stylová, až luxusní vás přesvědčíme v dnešním příspěvku. Barevnost

I při tomto bytovém doplňku již v trendech převládá barevnost. Podobně jako u jiných… Jednobarevné, případně dvoubarevné kombinace (většinou bílé, hnědé a černé) jak tomu bylo v minulosti jsou nenávratně pryč.

Prostor dostává široká škála barev. Při správném zkombinování s ostatním materiálem lampy můžeme dostat vskutku nevídaný doplněk do obývacího pokoje, který nám budou, milé dámy, ostatní jen závidět! Nevěříte?

Závan z doby kamenné
Ano, přesně to připomíná tento ve skutku designový kousek. Viděli jste už lampu z kamenů? Krásné barevné kamínky kulatého tvaru postavené na hlavním podstavci tvoří spolu s průsvitným vrchem krásnou interiérovou dekoraci, jaká se jen tak nevidí.

Lampy z peří
Skutečně netradičně, až neuvěřitelně vyznívá už samotný fakt, že lampy mohou být iz peří. Samozřejmě, základ tvoří kovový stojan, ale ostatní výzdoba a provedení je „ptačí“.

Hodí se více do ložnic, vyvařují teplo domova a mají provzdušňující efekt. Jsou velmi příjemné na dotek. Jejich bezpečnost je prý zaručena. Vybrat si můžete z několika druhů tvarů i barev. Inu, vkusu, stylu a extravagantnosti se asi opravdu meze nekladou.

Dřevěné i vyřezávané…
Stojany lamp mohou mít skutečně rozmanité provedení… Pokud máte rády dřevo, ani zde se meze nekladou. Krásně gravírované či vyřezávané stojany působí opravdu výjimečně a hodí se více na chaty či chalupy. Pokud však máte iv bytě dřevěný nábytek podobného stylu, lze uvažovat io takovém provedení „osvětlujícího“ doplňku.

Elegantní styl
Kombinace skla a kovu neobejde ani takový bytový doplněk, jakým je stolní lampa. Elegance a styl vždy představovala klasiku, po které sahali mnozí – jak na straně designérů, tak zákazníků.

Nesmíme však zapomínat, že i ostatní vybavení v místnosti, kam umístíte tento výjimečný doplněk musí být zařízeno v podobném stylu, aby se jím prostor dotvářel, „emočně“ umocňoval.

Luxus pro náročné
Zlaté provedení s výraznými ornamenty je určeno pro velmi náročné a zároveň zámožné zákaznice. Nám ostatním zbývá jen pokochat se tímto luxusem a tiše závidět…

Nástěnné variace
Všechny dobře víme, že kromě stojanových, velkých, malých, úzkých, širokých, kulatých, a mnoha jiných máme i lampy nástěnné. Dnes už v takových provedeních, že spíše připomínají umělecká díla.

Jejich úkolem je tedy dotvoření celkového dojmu a nálady z interiéru a zároveň vykouzlení intimní, útulné a pohodové atmosféry. Neosvětlují celý prostor místnosti, ale nabízejí nepřímé osvětlení jen na vybranou část.

Bez nich a jejich „bodového“ osvětlení se už žádná domácnost neobejde. Inu, jak vidíme, designéři si opravdu umí dát záležet i na takové pro nás často maličkosti, jakou bývá lampa.

Nejnovější příběhy

- Komerční sdělení -pr článek