15.4 C
Brno
Čtvrtek, 23 března, 2023
DomůBydleníBydlete luxusně, bydlejte podle Armaniho!

Bydlete luxusně, bydlejte podle Armaniho!

Date:

Nenechte si ujít

Odlišit text od umělé inteligence a od člověka je stále obtížnější.

Zatím neznámo, kdy se podobný nástroj dostane do praxe. Společnost...

Toyota se vodíku nevzdává.

Zatímco jeden prototyp využívá palivové články k získání energie...

Používání služeb katastru se starším občanským v roce 2023 nebude možné.

Dostupné bude jen dočasné řešení pro vybrané služby. Používání elektronických...

EU schválila SR státní pomoc za 250 milionů. eur pro energeticky náročné společnosti

Komise posuzovala opatření podle pravidel EU o státní podpoře,...

Děti nepotřebují jen dynamické sporty, jóga je užitečný trend i pro nejmenší

Díky populárnímu cvičení se naučí poznávat sebe i okolní...
- Komerční sdělení -časopis

První super luxusní hotel v Dubaji je na světě! Jedná se o komerční a zároveň rezidenční budovu, ve které je vše ve stylu italského návrháře Giorgia Armaniho! Proto se celý komplex vyznačuje neobvyklou stylovostí! Armaniho hotel Burj Khalifa v Dubaji se tak zároveň stává i nejvyšší stavbou světa, která jistě stojí za povšimnutí. Ať se tedy líbí, račte vstoupit, dámy…

Komplex kromě ubytování v luxusních apartmánech nabízí také kancelářské prostory, obchodní plochy, maloobchodní centra… Vše v duchu 5 – 7 hvězdičkového hodnocení prostor.

Stylové provedení
Na většinu designérských kousků prý osobně dohlížel samotný tvůrce a návrhář celého hotelu. Uplatňoval vizi neutrálního hladkého stylu, linií a zakládal si přímo na minimalistickém luxusu. Na všem si dal nesmírně záležet. Chtěl, aby hotel, který ponese jeho jméno, byl skutečně stylový ve všech směrech.

Pravidla
Všichni zaměstnanci jsou oblečeni v jeho návrzích šatů uniforem. Do celého objektu hotelu se může dostat jedině zmiňovaný personál nebo hosté, kteří mají pokoj. Povolení ke vstupu rovněž obdrží zákazníci přilehlých restaurací, kteří si rezervovali místo. Jinak je pro zvědavce a „obyčejné“ návštěvníky nepřístupný.

Stravování
Restaurace, která patří k hotelu, nabízí opravdu širokou paletu jídel z různých kultur světa. Najdeme zde tedy indickou, japonskou i italskou kuchyni… Stačí si jen vybrat, omezení se v tomto skutečně nekladou. Na přání připraví jakékoli delikatesy…

Každý luxus něco stojí!
Pobyt v takovém několika hvězdičkovém hotelu vás vyjde „maličkost“ – 750 až 2500 dolarů za noc. Ovšem po ubytování a registraci vám na recepci přidělí něco jako osobního asistenta, který se postará o všechny vaše potřeby, přání a touhy. co řeknete, dámy?

Nejnovější příběhy

- Komerční sdělení -pr článek