15.4 C
Brno
Čtvrtek, 23 března, 2023
DomůBydleníNechte se vtáhnout do světa barev

Nechte se vtáhnout do světa barev

Date:

Nenechte si ujít

Odlišit text od umělé inteligence a od člověka je stále obtížnější.

Zatím neznámo, kdy se podobný nástroj dostane do praxe. Společnost...

Toyota se vodíku nevzdává.

Zatímco jeden prototyp využívá palivové články k získání energie...

Používání služeb katastru se starším občanským v roce 2023 nebude možné.

Dostupné bude jen dočasné řešení pro vybrané služby. Používání elektronických...

EU schválila SR státní pomoc za 250 milionů. eur pro energeticky náročné společnosti

Komise posuzovala opatření podle pravidel EU o státní podpoře,...

Děti nepotřebují jen dynamické sporty, jóga je užitečný trend i pro nejmenší

Díky populárnímu cvičení se naučí poznávat sebe i okolní...
- Komerční sdělení -časopis

Sluneční paprsky posledních dní nám naznačují, že léto se už nezadržitelně blíží. Měníme stravovací návyky, měníme šatníky, začínáme se oblékat pestrobarevněji, všude kolem nás to hraje barvami. A nám se to líbí! Proč i ne, vždyť pěkné barvy pozitivně ovlivňují naši náladu a celkovou psychickou harmonii. Tak co kdybychom si vytvořili náš vlastní barevný svět i doma? Barevný svět u vás doma

Zapomeňte na předsudky a pusťte uzdu své fantazii. Vytvořte si z vašeho domova místo, kde se budete cítit příjemně, vyjímečně a kde se budete vždy rádi vracet po namáhavém dni v práci. Chladné tóny modré, zelené či fialové je vhodné použít v ložnici, která by měla být určena především k odpočinku a relaxaci. Pocit svěžesti a uvolnění výborně navodí chladivé tóny studených barev, jako například tyrkysová, akvamarínová, bílá či vanilková, proto jsou vhodné do koupelny.

V dětském pokoji, ve kterém si naše děti nejen vybíjejí energii, ale ji také čerpají následující den, je žádoucí volit kombinace barev, jako modrá se žlutou, oranžová s červenou, zelená s béžovou či růžová s fialovou. Teplé tóny oranžové, červené nebo žluté navozují pocit radosti a vybízejí k aktivitě, proto jsou vhodné do kuchyně nebo obývacího pokoje. Můžeme sáhnout i po netradičních odstínech lipové zeleně, která pozitivně působí na zrak i chuť. Např. kombinace odstínů kouřové šedi s královským rubínem, na stropě je může výborně doplňovat světlá šampaň.

Inspirujte se Inspirem
Základní pravidlo zní: barvy, barvy, barvy! Přitom se vůbec nemusíte bát, že zkombinujete nezkombinovatelné a vaše „mistrovské dílo“ se budete stydět komukoli ukázat. Je zde totiž široká škála odstínů řady Inspiro od Primalexu. Řada Inspiro byla pečlivě navržena talentovanými interiérovými designéry, kteří vybrali jedinečné, ale zároveň navzájem snadno kombinovatelné odstíny – světlá šampaň, čajová růže, tmavý šafrán, ohnivé tabasco, královský rubín, světlá olivová, lipová zeleň, kouřová šeď, toská. Každá z těchto barev poskytuje kromě jedinečného odstínu také záruku dokonalého krytí, otěruvzdornosti, paropropustnosti a velmi dobrých aplikačních vlastností, a to vše díky technologii Primatec.

Syté barvy pro odvážnější
Pokud toužíte po sytých a zářivých barvách, které jen podtrhnou vaši energickou povahu a život plný pohybu, sáhněte po trendových barvách z řady interiérových barev Primalex Fortissimo Color. Okouzlí vás nejen sytost a hravost jednotlivých odstínů, ale také kvalita samotného nátěru – je omyvatelný, otěruvzdorný, má výbornou krycí schopnost a je paropropustný. Primalex Fortissimo Color dostanete ve dvanácti odstínech, které jsou výstižně pojmenovány podle hudebních stylů: Rock&roll, Funk, Punk, Rock, Pop, Disco, HipHop, Opera, Jazz, Blues, Reggae a Metal. Je jen na vás, jaký playlist budete mít na zdi.

Obecně platí, že do tmavých nebo malých místností se hodí sluneční a jemnější barvy, které nepůsobí tak stísňující. Máte-li však dostatek prostoru, můžete dát rozlet své fantazii a klidně si dovolit výraznější a odvážnější barevné kombinace.

Nejnovější příběhy

- Komerční sdělení -pr článek