15.4 C
Brno
Čtvrtek, 23 března, 2023
DomůNovinkyZahradní nábytek, který budete milovat!

Zahradní nábytek, který budete milovat!

Date:

Nenechte si ujít

Odlišit text od umělé inteligence a od člověka je stále obtížnější.

Zatím neznámo, kdy se podobný nástroj dostane do praxe. Společnost...

Toyota se vodíku nevzdává.

Zatímco jeden prototyp využívá palivové články k získání energie...

Používání služeb katastru se starším občanským v roce 2023 nebude možné.

Dostupné bude jen dočasné řešení pro vybrané služby. Používání elektronických...

EU schválila SR státní pomoc za 250 milionů. eur pro energeticky náročné společnosti

Komise posuzovala opatření podle pravidel EU o státní podpoře,...

Děti nepotřebují jen dynamické sporty, jóga je užitečný trend i pro nejmenší

Díky populárnímu cvičení se naučí poznávat sebe i okolní...
- Komerční sdělení -časopis

Pokud si plánujte pořídit nový nábytek do zahrady, k bazénu či na chalupu a hledáte inspiraci, jste na správném místě. Máme pro vás několik opravdu krásných modelů, které si zamilujete! Vždyť posuďte samy… Stylové venkovní židle

Sice klasické černé provedení, ale zkombinované s moderní barevností, jim dodává šmrnc a zároveň kombinuje tradici s moderností. Jedná se o kvalitní materiál odolný vůči vlhkosti, slunečnímu záření a jiným povětrnostním podmínkám, což je u venkovního nábytku velmi důležitý fakt.

Zahradní postel
Vyniká nadčasovou elegancí, stylovostí, materiálem i celkovým provedením. Už na první pohled neuvěřitelně láká. Vhodná je do zahrad s terasou. S polštářky tvoří nezaměnitelné místo pro letní relax a odpočinek.

Ke bazénu
Pokud máte na zahradě vlastní bazén, určitě se vám sejdou pohodlná a zároveň elegantní ratanová lehátka. Spolu se dvěma ministolíky ze stejného materiálu na odložení knihy, sklenice s nápojem či slunečních brýlí vytvářejí s polštářky a leštící poduškou skvělý set ke koupání s rodinou a přáteli.

Něco pro pohodlné houpání
Pokud zbožňujete kolísavé houpání, skvělým pomocníkem může být zahradní houpačka i takového „vajíčkového“ designu. S kovovou konstrukcí a zavěšená na řetízku vám ráda dopřeje houpání v příjemném večerním vánku.

Dřevěné sedačky
Jen pár měsíců v roce si můžeme vychutnávat sluneční pohodlí a večerní relax venku na dvoře či na zahradě. Proč tedy neinvestovat do kvality a nepořídit si odolný dřevěný set zahradního nábytku pro co největší pohodlí? Spolu s baldachýnem na stínění zde můžeme prožít nezapomenutelné chvíle romantiky s partnerem i letní posezení s přáteli při dobrém víně… Výběr je jen na vás!

Nejcennější vlastností teakového dřeva je jeho maximální trvanlivost. Teak je odolný také vůči nejnepříznivějšímu počasí a jeho hustá struktura a vysoký obsah oleje brání v hnilobě dřeva. Tato jedinečná stabilita znamená, že teak skoro nepodléhá roztahování, smršťování a nekroutí se, což bývá problém u jiných druhů dřeva. Proto je teak nejvhodnějším dřevem pro exteriérový nábytek. Výběr stromu, konstrukce a výrobní procesy zaručují, že teakové výrobky jsou v každém směru špičkové, proto je doporučujeme!

Nejnovější příběhy

- Komerční sdělení -pr článek