15.4 C
Brno
Čtvrtek, 23 března, 2023
DomůRady a NávodyNěkolik malých změn a váš domov se promění na ráj. Poznejte trendy...

Několik malých změn a váš domov se promění na ráj. Poznejte trendy v bydlení na rok 2011

Date:

Nenechte si ujít

Odlišit text od umělé inteligence a od člověka je stále obtížnější.

Zatím neznámo, kdy se podobný nástroj dostane do praxe. Společnost...

Toyota se vodíku nevzdává.

Zatímco jeden prototyp využívá palivové články k získání energie...

Používání služeb katastru se starším občanským v roce 2023 nebude možné.

Dostupné bude jen dočasné řešení pro vybrané služby. Používání elektronických...

EU schválila SR státní pomoc za 250 milionů. eur pro energeticky náročné společnosti

Komise posuzovala opatření podle pravidel EU o státní podpoře,...

Děti nepotřebují jen dynamické sporty, jóga je užitečný trend i pro nejmenší

Díky populárnímu cvičení se naučí poznávat sebe i okolní...
- Komerční sdělení -časopis

Přineste do vašeho bydlení s novým rokem několik horkých trendů a neuvěříte, jak se změní celkový dojem z vaší domácnosti. Stačí, když se necháte inspirovat následujícími tipy naší redakce.

Nechte hravou tyrkysovou ať si udělá svou práci
Pokud vás omrzely jednotvárné barvy a tvary v obývacím pokoji či ložnici, oživte jejich jednoduchou koupí nábytku v tyrkysové barvě. Tento stylový a hravý odstín neuvěřitelně prosvětlí celou místnost a dodá vašemu elegantnímu domovu dávku šmrncu.

Královská zlatá a její odstíny
Horkým trendem v bydlení je jednoznačně zlatá ve všech svých odstínech a variacích. Vyberte si tmavší barvu a zkombinujte ji s černou či hnědou nebo naopak sáhněte po bledší odstínu, který v sobě nese náznaky zlatoružovej a oživte jím bledý interiér. Fantazii se meze opravdu nekladou.

Pracujte s tím, co máte
Ne všechno musí být dokonalé, nové a čisté. Někdy stačí i taková drobnost jako zakomponování již existujícího a ne právě elegantního prvku do vašeho promyšleného domova. Nechte kousek stěny neomalovaný, využijte krásu zašpiněného omítky či popsané stěny a sami se budete divit výsledku.

Dřevo v kombinaci s bílou
Dřevěný obklad stěn v kombinaci s bílou barvou tvoří doslova dokonalou souhru. Dřevo pokoj opticky zútulní a zmenší, přičemž bílá se postará o to, že vaše pokoj zůstane stále stejně prosvětlená a prostorná. Při výběru nábytku se uchylte spíše k tmavším barvám, abyste tak prostoru dodali celkový kontrast.

Masivní čela a čalouněná křesla
Zapomeňte na obyčejný dřevěný rám postele. Tento rok si kouzlo obrovského ložního čela musíte dopřát nejen během víkendového pobytu v hotelu, ale i ve své ložnici. Čalounění totiž zažívá svůj návrat, a to nejen v kombinaci s postelí, ale i sedacími soupravami či křesly. Mohutné čalouněné křeslo dokonale oživí váš obývací pokoj či ložnici.

Černá na stěnách či nábytku
Tmavší barvy byly v minulosti tabu, ale tento rok se situace diametrálně změnila. Černé na stěnách či nábytku se už nemusíte bát. Základ je, abyste ji správně zkombinovali a tmavý dojem rozbili světlejšími doplňky. Postačí bledé křeslo či hravá lampa a váš domov bude okamžitě působit útulnější.

Retro v koupelně
Už loni se do prostor koupelny opět začaly vnášet prvky starého retro stylu. Tentokrát však nepůjde jen o celkový tvar vany či umyvadla, ale také o podlahu či dlaždice na stěnách. Nechte se inspirovat lety minulými a vneste do svého domova ducha minulosti.

Nejnovější příběhy

- Komerční sdělení -pr článek