15.4 C
Brno
Čtvrtek, 23 března, 2023
DomůRady a NávodyInspirujte se skvělými nápady pro zařizování interiéru: Minimalistická ložnice či elegantní detaily...

Inspirujte se skvělými nápady pro zařizování interiéru: Minimalistická ložnice či elegantní detaily v kuchyni

Date:

Nenechte si ujít

Odlišit text od umělé inteligence a od člověka je stále obtížnější.

Zatím neznámo, kdy se podobný nástroj dostane do praxe. Společnost...

Toyota se vodíku nevzdává.

Zatímco jeden prototyp využívá palivové články k získání energie...

Používání služeb katastru se starším občanským v roce 2023 nebude možné.

Dostupné bude jen dočasné řešení pro vybrané služby. Používání elektronických...

EU schválila SR státní pomoc za 250 milionů. eur pro energeticky náročné společnosti

Komise posuzovala opatření podle pravidel EU o státní podpoře,...

Děti nepotřebují jen dynamické sporty, jóga je užitečný trend i pro nejmenší

Díky populárnímu cvičení se naučí poznávat sebe i okolní...
- Komerční sdělení -časopis

Změňte svůj interiér s příchodem jara a inspirujte se skvělými tipy, díky kterým bude váš domov dýchat estetikou.

Pokud i vy toužíte v životě po změně, nejlépe bude, když začnete od svého příbytku. Změna interiéru vám nejenže zlepší bydlení, ale zároveň vyčistí vaši mysl. Přinášíme vám jedinečné tipy do různých místností vašeho bytu, kterými se nyní můžete inspirovat.

otevřený prostor
Při zařizování interiéru vždy myslíte na to, aby byl prostor co nejvíce otevřený. Ideální volbou je spojit obývací místnost s kuchyní a nezatěžovat byt zbytečnými příčkami, ve kterých se cítíte stísněně. Vsaďte na přírodní materiály a dostatečné množství živých rostlin. Přemýšleli jste už někdy, nad vlastní bio zahrádkou přímo ve vaší kuchyni?

klidná zóna
Ložnice by měla být tím nejklidnějším místem v celém bytě. Při jejím zařizování klaďte velký důraz na uklidňující barvy, přírodní materiály a dostatek světla. Spojení bílé barvy, dřeva a minimalistických detailů je tou správnou volbou. Pokud máte rádi jednoduchý styl, tak tato inspirace je pro vás jako stvořená.

pastelový nábytek
I starému nábytku můžete dát zcela nový nádech. Stačí, když jednotlivé kousky natřete pastelovými barvami, které mu dodají retro look. Buďte praktické a dodejte starým věcem zcela jiný rozměr. Uvidíte, že i vaše děti se potěší této nové změně a jejich dětský pokoj najednou ožije.

Balkonové detaily
I malý balkon může mít praktické využití, stačí, pokud zapojíte svou fantazii. Na dřevěné židle si poklademe květináče s různými bylinkami, které máte rádi. Nejenže se budete těšit z vaší rostoucí zahrádky, ale i váš balkon najednou rozzáří. Nenáročná změna, která přinese praktické a pozitivní výsledky.

retro koupelna
Zatoužili jste po změně, i ve vaší koupelně? Vystupte ze stereotypu a zakomponujte do vaší relaxační místnosti prvky retra. Kulaté zrcadla, vana na nožičkách, visící lampa a zlatá barva jsou skvělým tipem pro vaše nové zařízení. Myslete na to, že zařizování vašeho interiéru odráží váš styl a náladu.

jídelní stůl
Pořádáte společný oběd, či menší oslavu a chcete zapůsobit na své hosty? Vsaďte na netradiční ozdobu stolu, která si zaručeně získá přízeň vašich přátel. Černo-bílá kombinace barev by pro někoho mohla zdát nudnou, ale zde je přesný důkaz toho, jak to má vypadat. Pruhované židle, rafinované černé poháry a vkusné prostírání jsou zaručeným vítězem.

Nejnovější příběhy

- Komerční sdělení -pr článek